Home
Voetbalzaken
Informatie
Wedstrijden
Wedstrijdprogramma Thuis
Wedstrijdprogramma Uit
Uitslagen
Speeldagenkalender
Afgelastingen
Scheidsrechtersaanstellingen
Trainingsschema
Toernooien
BDO Bedrijventoernooi
Darttoernooi
Dochter-Ouder Toernooi
Joubert Toernooi
Nieuwjaarstoernooi
Wedstrijdverslag uploaden
Senioren
Mannen
1e
2e (zaterdag)
2e (zondag)
3e
4e
5e
6e
O23-2
O21-1
35+ 1
35+ 2
35+ 3
35+ 4
Vrouwen
VR1 (Achilles '12/ATC '65)
VR2 (Achilles '12/ ATC '65)
G Voetbal
G1
G2
Walking Football
Jeugd
Jeugdvoetbalbeleidsplan
Technisch voetbalbeleidsplan
Teamindeling 2023-2024
Junioren
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
MO17-1
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
MO15-1
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
MO9-6
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
Mini's Barkel
Clubzaken
Over Achilles '12
Organisatie
Ledenadministratie
Lidmaatschap
Aanmelden
Contributie
Tegemoetkoming contributie
Preventiebeleid
Reglement accommodatie
Agenda
Vrijwilligers
Informatie
Vacatures
Stappenplan aanvraag VOG
Aanmeldingsformulier vrijwilligers
Sponsoring
Onze sponsoren
Businessclub Achilles '12
Sponsormogelijkheden
Vrienden van Achilles '12
Contact
Sportpark 't Wilbert
Achilles '12 in de media
Home
Voetbalzaken
+
Informatie
Wedstrijden
+
Wedstrijdprogramma Thuis
Wedstrijdprogramma Uit
Uitslagen
Speeldagenkalender
Afgelastingen
Scheidsrechtersaanstellingen
Trainingsschema
Toernooien
+
BDO Bedrijventoernooi
Darttoernooi
Dochter-Ouder Toernooi
Joubert Toernooi
Nieuwjaarstoernooi
Wedstrijdverslag uploaden
Senioren
+
Mannen
+
Mannen
1e
2e (zaterdag)
2e (zondag)
3e
4e
5e
6e
O23-2
O21-1
35+ 1
35+ 2
35+ 3
35+ 4
Vrouwen
+
VR1 (Achilles '12/ATC '65)
VR2 (Achilles '12/ ATC '65)
G Voetbal
+
G1
G2
Walking Football
Jeugd
+
Jeugdvoetbalbeleidsplan
Technisch voetbalbeleidsplan
Teamindeling 2023-2024
Junioren
+
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
MO17-1
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
MO15-1
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
MO9-6
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
Mini's Barkel
Clubzaken
+
Over Achilles '12
Organisatie
Ledenadministratie
+
Lidmaatschap
Aanmelden
Contributie
Tegemoetkoming contributie
Preventiebeleid
Reglement accommodatie
Agenda
Vrijwilligers
+
Informatie
Vacatures
Stappenplan aanvraag VOG
Aanmeldingsformulier vrijwilligers
Sponsoring
+
Onze sponsoren
Businessclub Achilles '12
Sponsormogelijkheden
Vrienden van Achilles '12
Contact
+
Sportpark 't Wilbert
Achilles '12 in de media
Wedstrijdprogramma Uit
Datum
-
Wedstrijd
Details
za 30-mrt. 10:15
regulier
ASV '57 MO20-1 (9-tal) - Achilles '12 MO20-1
za 30-mrt. 10:30
regulier
UD W. MO15-1 - Achilles '12 MO15-1
za 30-mrt. 12:30
regulier
S.V. Losser JO13-3 - Achilles '12 JO13-2JM
za 30-mrt. 14:30
regulier
Juliana '32 4 - Achilles '12 5
za 30-mrt. 15:00
regulier
BWO O23-1 - Achilles '12 O23-2
wo 03-apr. 20:00
regulier
Tubantia 9 - Achilles '12 5
vr 05-apr. 19:30
regulier
Juliana '32 35+1 - Achilles '12 35+1
vr 05-apr. 20:00
regulier
Tubantia 35+3 - Achilles '12 35+4
vr 05-apr. 20:30
regulier
Tubantia 35+2 - Achilles '12 35+2
vr 05-apr. 21:00
regulier
Wilhelminaschool 35+3 - Achilles '12 35+4
vr 05-apr. 21:00
regulier
BZSV de Blauwwitters 35+2 - Achilles '12 35+1
vr 05-apr. 21:30
regulier
Wilhelminaschool 35+2 - Achilles '12 35+2
za 06-apr. 08:30
regulier
Oranje Nassau JO9-1 - Achilles '12 JO9-1
za 06-apr. 08:30
regulier
SDC '12 JO9-7 - Achilles '12 JO9-4
za 06-apr. 08:30
regulier
BWO JO8-1 - Achilles '12 JO8-1
za 06-apr. 09:00
regulier
Achilles '12 JO8-2 - Achilles '12 JO8-5JM
za 06-apr. 09:30
regulier
Saasveldia JO10-1 - Achilles '12 JO10-4
za 06-apr. 09:45
regulier
avc Heracles JO15-4 - Achilles '12 JO15-3
za 06-apr. 10:00
regulier
Rigtersbleek JO13-2 - Achilles '12 JO13-2JM
za 06-apr. 10:00
regulier
SJO ZWO'23 JO10-1JM - Achilles '12 JO10-5
za 06-apr. 10:00
regulier
Borne JO8-1JM - Achilles '12 JO8-4
za 06-apr. 10:30
regulier
SJO ZWO'23 JO11-1JM - Achilles '12 JO11-1JM
za 06-apr. 11:15
regulier
Borne JO11-2JM - Achilles '12 JO11-2
za 06-apr. 11:15
regulier
Borne JO12-1 - Achilles’12 JO12-2JM
za 06-apr. 11:30
regulier
Heracles avc JO15-1JM - Achilles '12 JO15-1
za 06-apr. 12:30
regulier
ST Enter Vooruit/Enter MO20-1 - Achilles '12 MO20-1
za 06-apr. 12:45
regulier
BWO JO17-4 - Achilles '12 JO17-3
za 06-apr. 13:00
regulier
Vogido JO15-3 - Achilles '12 JO15-2
za 06-apr. 14:30
regulier
RSC JO17-1JM - Achilles '12 JO17-2
za 06-apr. 15:00
regulier
Luctor Et Emergo VR1 - ST Achilles'12/ATC'65 VR2
za 06-apr. 16:00
regulier
NEO O23-2 - Achilles '12 O23-2
za 06-apr. 16:45
regulier
Quick '20 6 - Achilles '12 4
zo 07-apr. 11:00
regulier
SV De Lutte 4 - Achilles '12 2
zo 07-apr. 14:00
regulier
RKZVC 1 - Achilles '12 1
wo 10-apr. 20:00
regulier
Victoria '28 O23-1 - Achilles '12 O23-2
za 13-apr. 08:30
regulier
Victoria '28 JO10-3 - Achilles '12 JO10-3
za 13-apr. 08:30
regulier
Tubantia JO10-2 - Achilles '12 JO10-6
za 13-apr. 08:30
regulier
ATC '65 JO9-4 - Achilles '12 JO9-2
za 13-apr. 08:30
regulier
ATC '65 JO11-5 - Achilles '12 JO11-3JM
za 13-apr. 08:30
regulier
BWO MO11-2 - Achilles '12 MO11-1
za 13-apr. 08:30
regulier
Wilhelminaschool JO9-2JM - Achilles '12 JO9-3
za 13-apr. 08:30
regulier
avc Heracles JO11-4 - Achilles '12 JO11-5
za 13-apr. 09:00
regulier
Achilles '12 JO8-4 - Achilles '12 MO8-1
za 13-apr. 09:00
regulier
EMOS JO8-4JM - Achilles '12 JO8-3
za 13-apr. 09:00
regulier
Juliana '32 JO8-1 - Achilles '12 JO8-2
za 13-apr. 09:30
regulier
BWO JO11-2 - Achilles '12 JO11-4
za 13-apr. 10:00
regulier
Vogido G1JM - Achilles '12 G1
za 13-apr. 10:30
regulier
Bentelo JO12-2 - Achilles’12 JO12-3JM
za 13-apr. 11:15
regulier
Avanti W. JO13-1 - Achilles '12 JO13-1
za 13-apr. 11:15
regulier
v.v. Twenthe JO12-1 - Achilles '12 JO12-1
za 13-apr. 13:00
regulier
ST: GFC/Twenthe MO20-1 - Achilles '12 MO20-1
za 13-apr. 13:00
regulier
Bon Boys JO17-3 - Achilles '12 JO17-4
za 13-apr. 13:15
regulier
Juventa '12 2 - Achilles '12 2
za 13-apr. 14:00
regulier
GFC 4 - Achilles '12 6
za 13-apr. 14:30
regulier
MVV '29 JO17-1 - Achilles '12 JO17-1
za 13-apr. 15:00
regulier
Luctor Et Emergo JO19-1 - Achilles '12 JO19-1
za 13-apr. 15:15
regulier
SV Schalkhaar O23-1 - Achilles '12 O23-4
za 13-apr. 16:45
regulier
Quick '20 13 - Achilles '12 5
vr 19-apr. 19:30
regulier
Wilhelminaschool 35+2 - Achilles '12 35+2
vr 19-apr. 20:00
regulier
BZSV de Blauwwitters 35+2 - Achilles '12 35+1
vr 19-apr. 20:00
regulier
ATC '65 35+1 - Achilles '12 35+4
vr 19-apr. 21:00
regulier
Barbaros 35+1 - Achilles '12 35+2
vr 19-apr. 21:00
regulier
Tubantia 35+3 - Achilles '12 35+4
vr 19-apr. 21:30
regulier
Tubantia 35+1 - Achilles '12 35+1
za 20-apr. 08:30
regulier
Tubantia JO11-2 - Achilles '12 JO11-4
za 20-apr. 08:30
regulier
NEO JO8-5JM - Achilles '12 JO8-2
za 20-apr. 08:30
regulier
ATC '65 JO9-5 - Achilles '12 JO9-3
za 20-apr. 08:30
regulier
ATC '65 JO9-6 - Achilles '12 JO9-4
za 20-apr. 08:30
regulier
FC Berghuizen JO8-1 - Achilles '12 JO8-1
za 20-apr. 08:45
regulier
Delden JO8-3 - Achilles '12 JO8-3
za 20-apr. 09:00
regulier
DSVD JO9-1JM - Achilles '12 JO9-2
za 20-apr. 09:30
regulier
BWO MO8-1 - Achilles '12 JO8-5JM
za 20-apr. 09:45
regulier
NEO JO11-4JM - Achilles '12 JO11-2
za 20-apr. 10:00
regulier
SDC '12 JO13-2 - Achilles '12 JO13-2JM
za 20-apr. 10:30
regulier
Bentelo JO10-2 - Achilles '12 JO10-5
za 20-apr. 11:00
regulier
Reutum MO15-1 (9-tal) - Achilles '12 MO15-1
za 20-apr. 11:00
regulier
ATC '65 JO10-2 - Achilles '12 JO10-4
za 20-apr. 11:00
regulier
Hengelo JO11-2 - Achilles '12 JO11-3JM
za 20-apr. 11:15
regulier
RKSV Bornerbroek JO12-1 - Achilles’12 JO12-2JM
za 20-apr. 11:30
regulier
Sparta E. JO15-6 - Achilles '12 JO15-3
za 20-apr. 12:15
regulier
BZSV de Blauwwitters 3 - Achilles '12 6
za 20-apr. 12:15
regulier
Drienerlo 6 - Achilles '12 5
za 20-apr. 12:15
regulier
NEO JO15-4 - Achilles '12 JO15-2
za 20-apr. 12:30
regulier
FC Winterswijk VR1 - ST Achilles'12/ATC'65 Vr1
za 20-apr. 12:30
regulier
Reutum G1JM - Achilles '12 G1
za 20-apr. 13:00
regulier
BWO JO17-3 - Achilles '12 JO17-2
za 20-apr. 14:45
regulier
SVZW 1 - Achilles '12 1
za 20-apr. 16:45
regulier
Oranje Nassau JO19-1 - Achilles '12 JO19-1
zo 21-apr. 09:00
regulier
RSC 5 - Achilles '12 2
do 25-apr. 19:30
regulier
Rood Zwart 2 - Achilles '12 4
Programma Thuis